OSTATNIE REALIZACJE      

Oklejanie Samochodów FoliĄOklejanie samochodów warszawa przy użyciu folii jest doskonałym i niedrogim sposobem na zmianę koloru auta, stanowi więc alternatywę dla kosztownego i wymagającego wiele pracy klasycznego lakierowania. Nasza firma oferuje całościowe oklejanie aut folią lub poszczególnych części nadwozia, dzięki czemu samochód ma szansę zyskać nową stylizację, wyróżniającą swojego właściciela i podkreślającą jego indywidualność.

Oklejanie aut folią posiada wiele zalet. Przede wszystkim daje możliwość zupełnej zmiany koloru auta. Oklejanie samochodów folią ma swój początek w USA i Niemczech.

W Stanach Zjednoczonych bardzo popularną formą reklamy jest grafika na samochodach, natomiast w Niemczech narodziła się idea całościowego zmiany koloru auta. Stało się tak za sprawą niemieckich taxi , które są w kolorze beżowym. Samochody te są oklejane przez firmę Intax, u której byliśmy z wizytą w tamtym roku , gdzie wymienialiśmy się wiedzą na temat oklejania samochodów.

W roku 2012 szkoliłem pracowników i klientów firmy Warfoll , oraz spędziłem 2 miesiące jako trener aplikatorów w firmie CarSkinPro w Holandii z którą obecnie współpracujemy i wspólnie realizujemy większe zlecenia.

Powierzając auto naszej firmie mają Państwo pewność że otrzymają produkt i usługę na najwyższym poziomie. Na montaż folii dajemy 24 miesiące gwarancji. Oferujemy również samochód zastępczy na czas zmiany koloru auta, oraz regularne mycie folii specjalnymi preparatami przez cały czas użytkowania.

Jedną z najważniejszych zalet foliowania samochodów jest możliwość zupełnego usunięcia oklejonej powłoki bez jakiejkolwiek szkody dla oryginalnego lakieru. To pozwala na szybki powrót do pierwotnego koloru pojazdu lub nałożenie nowej folii. Folia pełni również ochronną oryginalnego lakieru przed kurzem, brudem, piaskiem, drobnymi kamieniami, rysami czy promieniami UV.
Przyciemnianie szyb